Naše úspěchy

Vědomostní soutěže 2019/2020

Kvůli epidemiologické situace probíhaly olympiády a jiné soutěže zvláštním režimu, nebo byly zrušeny. Zde najdete seznam našich úspěchů v soutěžích, které proběhly. 

 

Fyzikální olympiáda

Krajské kolo

JAN ZLATNÍK (7.A) – 10. místo v kategorii B

 

Geologická olympiáda

Celostátní kolo

KAREL ŠPAČEK (2.G) – 10. místo v kategorii B

 

Chemická olympiáda

Obvodní kolo

VERONIKA KOLÁŘOVÁ (4.A) – 2. místo v kategorii Z9

 

Matematická olympiáda

Obvodní kolo

VERONIKA KOLÁŘOVÁ (4.A) – 2. místo v kategorii Z9

 

Olympiáda v německém jazyce

Obvodní kolo

ŠIMON JIRÁSEK (4.A) – 2. místo v kategorii II.B

 

Olympiáda v českém jazyce

Obvodní kolo

VERONIKA WOLLNEROVÁ (7.B) – 3. místo v kategorii II

 

Soutěž v anglickém jazyce

Obvodní kolo

ERIK SABOL (4.B) – 2. místo v kategorii II.B

SABINA MILLEROVÁ (6.A) - 3.místo v kategorii III.A

 

Zeměpisná olympiáda

krajské kolo

ANTONÍN FIKRLE (1.B) – 6. místo v kategorii A

oblastní kolo

ANTONÍN FIKRLE (1.B) – 1. místo v kategorii A

ŠIMON JIRÁSEK (4.A) - 3. místo v kategorii C

MATOUŠ FIALA (6.A) - 3. místo v kategorii D

JAN VESELÝ (1.A) – 7. místo v kategorii A

 

Recitační soutěže Pražské poetické setkání a Pražský kalich

Z důvodu pandemie koronaviru se konala pouze školní kola.

 

Středoškolská odborná činnost (SOČ) a dějepisná soutěž Eustory

Této soutěže se účastnily studentky Sabina Millerová (6.A) a Soňa Husáková (7.A) s prací Sametová revoluce a změny s ní související očima pamětníků.
V SOČ obsadily 7. místo v celopražském kole v oboru historie. V Eustory obsadily 2. místo.

Sportovní soutěže 2019/2020

V průběhu školního roku se velký počet studentů zapojil do sportovních soutěží pořádaných školou (Vánoční sportovní turnaj, Českolipská olympiáda) nebo jinými
organizacemi – soutěže Pohár J. Masopusta, POPRASK a další. Přehled nejvýznamnějších sportovních můžete vidět tady.

POPRASK - minifotbal

2.místo  - vyšší gymnázium - chlapci

POPRASK - volejbal

5.místo  - vyšší gymnázium - chlapci

POPRASK - volejbal

5.místo  - vyšší gymnázium - dívky

Pohár J.M. - fotbal

2.místo  - vyšší gymnázium - chlapci

KB florbal challenge 

1.místo  - vyšší gymnázium - chlapci

Mikulášská trefa

3.místo  - vyšší gymnázium - chlapci

 

 

Vědomostní soutěže 2018/2019

Biologická olympiáda

obvodní kolo kategorie C:

9.místo: Ester Vlčková, 3.A

krajské kolo kategorie B:

10.místo: František Novák, 6.B

 

 

 

Fyzikální olympiáda

Krajské kolo kategorie C (sexty):

8. místo: Jan Zlatník, 6.A

10. místo: Soňa Husáková, 6.A

Obvodní kolo kategorie F (tercie):

1. - 2. místo: Jáchym Hanáček, 3.B

5. místo: Erik Sabol, 3.B

6. místo: Vojtěch Jan Jančura, 3.B

7. místo: Johana Vaníčková, 3.A

 

Matematická olympiáda

Obvodní kolo - všichni naši studenti byli úspěšní řešitelé

Primy: 

11.-13. místo: Jakub Urban, 1.B                                    

15.-19. místo: Ella Mahdíková, 1.A                              

Sekundy: 

12.-15. místo: Ondřej Mlčoch, 2.A                                

16.-18. místo: David Beran, 2.B                                

19.-22. Jakub Špitálník, 2.A                               

Tercie: 

1. místo: Vojtěch Jan Jančura, 3.B                        

2. místo: Hamáček Jáchym, 3.B                            

6. místo: Kolářová Veronika, 3.A                        

Krajské kolo kategorie C:

19.místo: Jiří Kruchina, 5.B

 

Matematický klokan

10 nejlepších řešitelů v kategorii Benjamin:

Nina Peterková, 1.A                     

Anna Čajka, 2.A                           

Lukáš Michetschläger, 1.B

Sofie Turnská, 2.A

Jan Beck, 1.A

David Ešner, 1.B

Anna Sedláčková, 2.A

Natálie Vávrová, 1.A

Adam Barchánek, 1.A

Erin Hechtová, 1.A

 

10 nejlepších řešitelů v kategorii Kadet:

Vojtěch Jančura, 3.B                    

Matěj Formánek, 4.A                  

Veronika Kolářová, 3.A                

Michal Badinka, 4.A

Erik Sabol, 3.B

Alex McIntosh, 4.B

Patrik Jakimič, 4.B

Adéla Manďáková, 4.B

Matyáš Ernest, 4.B

Sofie Matyášová, 3.B

Jáchym Hanáček, 3.B

 

Mineralogická olympiáda

Regionální kolo:

2. místo: Karel Špaček, 1.G

 

Olympiáda z anglického jazyka

obvodní kolo kategorie I.B:

1. místo: Andrei Grosu, 2.B

obvodní kolo kategorie II.B:

7. místo: Konstantinos Jatagandzidis, 4.B

obvodní kolo kategorie III.A:

3. místo: Matouš Fiala, 5.A

 

Olympiáda z německého jazyka

Okresní kolo v kategorii II.B:

4. místo: Marie Táborská, 4.A

 Okresní kolo v kategorii III.A:

 9. místo: Kateřina Janovská, 7.B

 

Pythagoriáda

Obvodní kolo

Primy: 

 1.-3. místo:  Lukáš Michetschläger, 1.B                        

 4.-9. místo: Adam Barchánek, 1.A                              

 10.-13. místo: Vendula Kolaříková, 1.A                          

Sekundy:

7.-11. místo: Anna Sedláčková, 2.A                              

12.-16. místo: Jan Doubrava, 2.B                                    

12.-16. místo: Eduard Wotke, 2.B                                  

17.-22.místo: Ismar Čulum, 2.B 

Wolkrův Prostějov

Moc blahopřejeme Janu Čadovi a Danielu Kloudovi ze 7.B, kteří v letošním ročníku celostátní přehlídky uměleckého přednesu a divadel poezie Wolkerův Prostějov získali cenu poroty.

 

Zeměpisná olympiáda

Obvodní kolo kategorie A:

2. místo: Lukáš Michetschläger, 1.A

3. místo: Tereza Durilová, 1.B

Krajské kolo kategorie A:

16.místo: Lukáš Michetschläger, 1.A

Obvodní kolo kategorie C:

2.místo: Anna Jindrová, 4.B

14. místo: Lukáš Fajt, 3.A

Krajské kolo kategorie C:

13.místo: Anna Jindrová, 4.B

Obvodní kolo kategorie D:

2.místo: Jan Táborský, 8.A

9. místo: Martin Hradec, 7.B

Krajské kolo kategorie D:

8.místo: Jan Táborský, 8.A

 

 

Vědomostní soutěže 2017/2018

Biologická olympiáda

krajské kolo

Jan Táborský (7.A)16. místo v kategorii A

František Novák (5.B)11. místo v kategorii B

 

Dějepisná olympiáda

krajské kolo

Eliška Straková (4.A)15. místo v kategorii ZŠ 

obvodní kolo

Eliška Straková (4.A)1. místo v kategorii ZŠ, postup do krajského kola

 

Fyzikální olympiáda

krajské kolo

Jan Zlatník (5.A)12. místo v kategorii D

Soňa Husáková (5.A)14. místo v kategorii D

Jiří Kruchina (4.B)11. místo v kategorii E

obvodní kolo

Jiří Kruchina (4.B)1. místo v kategorii E na Praze 9, 4. místo v rámci celé Prahy

 

Chemická olympiáda

krajské kolo

Prokop Černý (6.A)3. místo v kategorii C

František Vávra (8.B)18. místo v kategorii A

 

Matematická olympiáda

krajské kolo

Jiří Kruchina (4.B)21. místo v kategorii Z9 + ocenění za kraj, pořadí určeno losem, Jirka získal 22 z 24 možných bodů

obvodní kolo

Vojtěch Jan Jančura (2.B)1. místo v kategorii Z7 + ocenění za obvod

Vít Belant (2.A)3. místo v kategorii Z7 + ocenění za obvod

Jáchym Hanáček (2.B)7.-11. místo v kategorii Z7 + ocenění za obvod

Matěj Formánek (3.A)6.-7. místo v kategorii Z8

Jiří Kruchina (4.B)1. místo v kategorii Z9 + ocenění za obvod, postup do krajského kola

 

Olympiáda z anglického jazyka

krajské kolo

Tomáš Taufer (7.A)14. místo v kategorii B2

 

Olympiáda z německého jazyka

obvodní kolo

Eliška Straková (4.A)2. místo v kategorii II.B

Hai Nam Dinh Nguyen (3.G)3. místo v kategorii III.A

 

Pythagoriáda

Jáchym Hanáček (2.B)1.-3. místo v kategorii 7. ročníků, úspěšný řešitel

Vojtěch Jan Jančura (2.B)4.-5. místo v kategorii 7. ročníků, úspěšný řešitel

 

Zeměpisná olympiáda

krajské kolo

Ondřej Svoboda (4.A)7. místo v kategorii D

Jan Táborský (7.A)9. místo v kategorii D, postup do celostátního kola, kde byl úspěšným řešitelem

obvodní kolo

Ondřej Svoboda (4.A)1. místo v kategorii D, postup do krajského kola

Jan Táborský (7.A)1. místo v kategorii D, postup do krajského kola

  

Zlatý list

Jia Xiang Ji (4.A)4. místo

 

Sportovní soutěže 2017/2018

POPRASK

minifotbal

Chlapci - nižší gymnázium2. místo

 

Pohár starosty Prahy 9

60 m

Anna Nováková (3.A)1. místo

800 m

Stella Chaloupková (3.B)1. místo

Richard Rozkydálek (2.A)1. místo

Skok daleký

Aneta Muzikářová (3.A)1. místo

Kristýna Kepáková (2.B)3. místo

In line

Markéta Fajkusová (3.A)1. místo

Anna Sedláčková (1.A)1. místo

Martin Sedláček (1.A)1. místo

Mikuláš Brzoň (4.B)1. místo

Volejbal

Dívky a chlapci - nižší gymnázium1. místo

Streetball

Dívky - nižší gymnázium3. místo

Florbal

Dívky a chlapci - nižší gymnázium2. místo

 

Pohár Josefa Masopusta

fotbal

Chlapci - vyšší gymnázium5. místo

 

Mikulášská trefa

fotbal

Chlapci - vyšší gymnázium2. místo

 

O pohár VŠFS

fotbal

Chlapci - vyšší gymnázium1. místo

 

O pohár rektora MUP

fotbal

Chlapci - vyšší gymnázium1. místo