Třídní schůzky pro nově přijaté
Vážení rodiče,
úvodní schůzka pro rodiče žáků a žáky budoucích prvních ročníků osmiletého gymnázia (prim) se koná v úterý 9. 6. 2026 od 16.00 hod. ve studovně gymnázia.
Úvodní schůzka pro rodiče žáků a žáky budoucího prvního ročníku (1.G a 1.H) čtyřletého gymnázia proběhne v úterý 9. 6. 2026 od 17.30 hod ve studovně gymnázia.
Další informace najdete na školním webu v sekci Pro přijaté.
